Doorgaan naar inhoud

Beter dan Bowie

Beter dan Bowie - Wouter Bulckaert
Paperback
Tweedehands vanaf 15,00. Nieuw vanaf 24,90

Koop Tweedehands

Gent (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
15,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
24,90
Levertijd: 2-3 werkdagen

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

Hij was dé rockster van de jaren zeventig. Tussen 1970 en 1980 maakte David Bowie een reeks grensverleggende platen. Ook commercieel waren ze een schot in de roos. Maar Bowie was in de seventies niet de enige geniale songschrijver, charismatische performer en trendsetter. Alleen: onder een hoge boom is weinig leven mogelijk. Die andere hemelbestormers verwierven weliswaar een aanzienlijke cultaanhang, maar bereikten nooit het grote publiek. Té Engels, té excentriek. In dit boek redt connaisseur Wouter Bulckaert culthelden zoals Kevin Ayers en Kevin Coyne uit de vergeetput van de Engelse rockgeschiedenis. Hij ontrafelt hun beste werk en kadert het tegen de achtergrond van de Engelse geschiedenis en de platen van Bowie in dat tijdsgewricht, dat verdacht veel lijkt op onze turbulente jaren twintig.

Met illustraties van Edward Hall.

Wouter Bulckaert schreef onder andere Ry Cooder. Meester in de schaduw (EPO, 2016) en Randy Newman (EPO, 2021). Hij woont en werkt in Gent.
Edward Hall illustreerde Wouter Bulckaerts boek JJ Cale. Troubadour in de woestijn (EPO, 2018). Hij woont en tekent in Northport, New York.


Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789462674844
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,7 x 22,5 x 2,1 cm
  • Gewicht:
    359 gram
  • Aantal Pagina's:
    220
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    Maart 2024
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.