Doorgaan naar inhoud

Bidden

Bidden - P. Yancey
Paperback
Tweedehands vanaf 10,00. Nieuw vanaf 24,95

Koop Tweedehands

Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
10,00
i
1e druk uit 2007 met andere voorkant
Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
10,00
i
1e druk uit 2007 met andere voorkant
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
24,95
Levertijd: 4-6 werkdagen

Omschrijving

Dit magistrale boek over het gebed van Philip Yancey verscheen in 2007. Ds. Arie van der Veer vond het ‘het mooiste boek dat ik dit jaar gelezen heb: eerlijk en ontroerend’. Hij was de enige niet: duizenden exemplaren werden verkocht en voor sommige mensen groeide het boek uit tot een anker voor hun geloof en een reddingsboei voor hun gebedsleven.

Nu verschijnt het boek opnieuw, tegelijk met Yancey’s autobiografie ‘Lichtval’. Die autobiografie vertelt het beklemmende en onthutsende verhaal over Yancey’s jeugd vol (geestelijk) geweld, racisme en nepgeloof. Als je dit verhaal van Yancey kent, lees je zijn boek ‘Bidden’ met diepe verwondering over Gods genade en met (hernieuwde) dankbaarheid voor wat Yancey ons over God en zijn liefde en verhoring leert.

Een boek waar je op bijna elke bladzij wel uit wilt citeren.

Philip Yancey (1949) is een van de meest indringende schrijvers over de fundamentele christelijke thema’s van genade, lijden, bidden en geloven. Van zijn boeken zijn meer dan 15 miljoen exemplaren verkocht.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.