Doorgaan naar inhoud

Brug naar Malmö

Brug naar Malmö - Kjell Genberg
Luisterboek (MP3)
Nieuw vanaf 9,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als Luisterboek

Centraal Magazijn
Luisterboek
9,99

Omschrijving

Commissaris Arnold Nyman zit zich te vervelen in het Zuid-Zweedse Skåne, als een verbijsterende moord daar verband blijkt te houden met de georganiseerde misdaad in Göteborg. Maar wie heeft tegenwoordig de touwtjes in handen bij de maffia? Is de top van de maffia niet net collectief achter slot en grendel gezet? De Zweedse politie heeft nood aan iemand met een intuïtieve methode, die openstaat voor vreemde ideeën. Welkom terug in Göteborg, commissaris!

Reeks Zweedse politieromans met in de hoofdrol commissaris Arnold Nyman, een weduwnaar met een volwassen dochter. Negen delen verschenen in het Zweeds.

De Zweed Kjell Genberg schreef meer dan 200 boeken, soms onder pseudoniem, meestal literaire thrillers en politieromans, soms ook voor een jonger publiek. Voordat hij begon te schrijven (in 1975) werkte hij als manager in de muzieksector en was een tijdlang zeeman.




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.