Doorgaan naar inhoud

De domste thuis

moeder in een hoogbegaafd gezin

De domste thuis - Linda van der Klooster
Paperback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving


Mijn kind is vast hoogbegaafd, want hij haalt slechte cijfers en misdraagt zich in de klas.

Linda van der Klooster vond ouders van hoogbegaafde kinderen altijd uitslovers. Toen bleek haar eigen kind hoogbegaafd te zijn. Heron werd op 8-jarige leeftijd door een psycholoog onderzocht omdat hij zich thuis en op school misdroeg. Hij werd getest op diverse gedragsstoornissen. De uitslag was: hoogbegaafd en verder niets. Zelfs niet een klein stoornisje. Nadat Heron overstapte naar een speciale school voor hoogbegaafde kinderen ging het beter met hem.

In haar columns vertelt Linda openhartig en eerlijk over de opvoeding van hoogbegaafde kinderen en rekent ze af met de vooroordelen die er heersen over hoogbegaafdheid, ook bij haarzelf. Herkenbaar voor (groot)ouders van hoogbegaafde kinderen en interessant voor leerkrachten en anderen die beroepshalve te maken hebben met hoogbegaafde leerlingen.

Linda van der Klooster (voor kenners: VIQ 127 / PIQ 104) werkt als freelance journalist. Ze schrijft artikelen en blogs en maakt (bedrijfs)films. Ook is ze in te huren als spreker.

Linda is de moeder van Heron en zijn zusje Ilse, die beiden hoogbegaafd bleken te zijn, allebei op een heel andere manier. Ze is getrouwd met Robert die ook hoogbegaafd is. Dat maakt haar officieel de domste thuis. Toch weet ze zich in het dagelijks leven goed te redden en begrijpt ze, in tegenstelling tot wat Heron beweert, wel degelijk alle grapjes.



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.