De filosofenbrigade
Koop Tweedehands
Houd me op de hoogte!
Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.
Koop NieuwWeb only
Omschrijving
Wat hebben jonge mensen aan grote denkers? Helpen ze je vooruit in het leven? En kun je er de wereld mee redden? De filosofenbrigade zoekt het voor u uit. Wij verenigden voor u twee jonge mannen in een spannend denkduel.
In de ene hoek van de ring ziet u Othman El Hammouchi. Hij is zeventien, moslim en is leerling in het Koninklijk Atheneum van zijn geboortestad Vilvoorde. In april 2016 won hij de allereerste Belgische filosofieolympiade voor scholieren. In de andere hoek loopt Pascal Vanhoecke (38) zich warm. Hij is psycholoog van opleiding, atheïst en tevens de zeer bevlogen directeur van het Atheneum Merelbeke.
In dit boek gaan Othman en Pascal met elkaar in (geanimeerd) gesprek. Over de grote thema's: de liefde, de dood, de moraal en de vrije wil. Maar ook over hete hangijzers als de terreurdreiging, de brexit en de vluchtelingencrisis kruisen ze de degens.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789022333600
- Bindwijze:Paperback
- Aantal Pagina's:196
- Druk:1
- Publicatiedatum:Maart 2017
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.