Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
De hand van de gravin - Julia Quinn

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022590898
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,6 x 21,1 x 3,5 cm
  • Gewicht:
    503 gram
  • Aantal Pagina's:
    416

De hand van de gravin

Julia Quinn

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 11,00. Nieuw vanaf € 17,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor de fans van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.


In de pers
‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl

‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl

‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Gent
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 11,00
Antwerpen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
4
€ 11,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 17,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht