Doorgaan naar inhoud

De hoed van de tovenaar

De hoed van de tovenaar - Tove Marika Jansson
Hardback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Eén van de boeken uit de serie Moeminboek

Omschrijving

De lente is begonnen in de Moeminvallei. Moem en zijn vrienden Snif en Snuisterik vinden een bijzondere hoge hoed. Alles wat ze erin stoppen, wordt tot iets anders omgetoverd. En dit is nog maar het begin van een reeks vreemde avonturen: de Moemins varen met een zomaar aangespoelde boot naar het eiland van de Hattifnatten, het Moeminhuis verandert in een wildernis, en op een dag duiken de kleine Tofsel en Wifsel op met een geheimzinnige koffer. Wat zou daarin zitten?
Een Moeminboek heeft alles wat een kinderboek hebben moet: humor, spanning, een feilloos samengaan van tekst en tekeningen, een helder verhaal diepte. Oorspronkelijk zestig jaar geleden verschenen, maar vandaag nog geen spat verouderd. Voor alle leeftijden.
TOVE JANSSON is Finlands meest geliefde kinderboekenschrijfster. Ze won de Hans Christian Andersenprijs, ook wel de ‘Nobelprijs voor jeugdliteratuur’ genoemd. Vooral haar Moeminboeken, intussen in meer dan dertig talen vertaald, bekoren jong en oud.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.