Doorgaan naar inhoud

De laatste van ons

Een verboden liefde in tijden dat alles geoorloofd was...

De laatste van ons - Adélaïde de Clermont-Tonnerre
Paperback
Tweedehands vanaf 12,00. Nieuw vanaf 21,99

Koop Tweedehands

Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
12,00
i
Rug scheef
Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
13,50
Rotterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
13,50
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
21,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

Een verboden liefde legt vreselijke familiegeheimen bloot

Voor de lezers van Anthony Doerr en María Dueñas

Werner Zilch is een succesvolle jonge ondernemer in het New York van de jaren zeventig. Zijn zaken gaan geweldig goed en zijn naam begint bij iedereen die ertoe doet rond te zingen. Maar er zijn momenten dat Werner overvallen wordt door een vreemde melancholie; hij heeft geen eigen familie en hij weet niet wie zijn biologische ouders zijn. Het gezin waarin hij werd geadopteerd was liefdevol, maar toch voelde hij zich er nooit helemaal thuis. Tot hij op een dag de mooie Rebecca ontmoet. Ze worden halsoverkop verliefd en de toekomst lijkt zich rooskleurig voor hen uit te strekken.

Dan slaat het noodlot toe. Rebecca stelt Werner voor aan haar moeder Judith, die zo van hem schrikt dat het lijkt alsof hij haar in het verleden iets verschrikkelijks heeft aangedaan. Daarna verdwijnt Rebecca onverwacht en zonder een woord uit Werners leven.

Wat weet Rebecca’s moeder van Werners verleden of over zijn ouders? En wat gebeurde er eind 1945 in het verslagen -nazi-Duitsland? Als Werner ooit een toekomst met Rebecca wil opbouwen, moet hij eerst in het reine zien te komen met zijn verleden.


De pers over De laatste van ons

‘Absoluut adembenemend.’ Tatiana de Rosnay

‘Een fenomenaal boek.’ Jean d’Ormesson

‘Bijzonder fascinerend.’ Le Figaro

‘Dit boek zal lezers tot de laatste letter boeien.’Elle

‘Een betoverende, levendige pageturner.’ Avantages

‘Een allesomvattende saga: liefde, passie, drama, leed: alles is er en alles klopt.’ La Voix du Nord




Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

1 van 5

Gebaseerd op 1 beoordeling

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.