De Praagse connectie
Koop Tweedehands
Koop NieuwWeb only
Ook verkrijgbaar als
Omschrijving
Misdaaddebuut van een Brusselse commissaris
Brusselse speurders ontmaskeren Russische maffiabende
Stijn Goris, commissaris bij de lokale politie in Brussel, is getuige van een vliegtuigcrash op het strand in Koksijde. De piloot woonde in Brussel en Goris krijgt de opdracht een onderzoek naar hem te voeren. Samen met zijn inspecteur Pauwels komt hij een Russische maffiabende op het spoor die handelt in drugs, porno en kinderen. Het onderzoek leidt de commis¬saris en zijn collega naar Praag en Amsterdam. Voor Goris is de speurtocht een confrontatie met zijn eigen, door misbruik getekende jeugd.
Christian De Coninck (1960) is commissaris en woordvoerder bij de Politie Brussel Hoofstad Elsene. Hij leidde onderzoeken naar moorden, zedenzaken, gewapende overvallen en diefstallen.
De Coninck groeide op in de schaduw van de basiliek van Koekelberg. Hij beschouwt zichzelf als een Brussels ketje. In zijn debuut De Praagse connectie speelt Brussel een centrale rol.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789052409290
- Bindwijze:Paperback
- Afmetingen:14,0 x 22,0 x 2,1 cm
- Gewicht:323 gram
- Aantal Pagina's:250
- Druk:4e
-
Jaar:2007
- Publicatiedatum:April 2007
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.