Doorgaan naar inhoud

De sensuele zee

Geheimen van de oceaan

Nog geen beoordelingen
De sensuele zee - Eugene H. Kaplan
Paperback
Tweedehands vanaf 10,00

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
10,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

DE SENSUELE ZEE
EUGENE H. KAPLAN
Ga met de Indiana Jones van de oceanen de diepte in!
De sensuele zee biedt je een niet-alledaagse kijk op het leven dat zich in de diepste oceanen afspeelt. Daal met auteur Eugene Kaplan af naar de wonderbaarlijke onderzeewereld en ontdek de gewoontes, schoonheid en, ja, zelfs het seksleven van de bewoners. Kaplan waagt zich in koraalriffen om parende papegaaivissen te bestuderen, vindt op tweehonderd meter diepte levende fossielen en hij legt uit wat er gebeurt als je een levend stuk octopustentakel inslikt.
Het boek is een onweerstaanbare mix van spannende anekdotes, wetenschappelijke informatie en afbeeldingen van een groot aantal exoten. De sensuele zee is een uniek document, waarin op vermakelijke wijze de geheimen van de oceaan worden onthuld.
Eugene H. Kaplan is hoogleraar Milieubehoud en Ecologie aan de Hofstra University. New York, VS. Hij is auteur van negen boeken, waaronder Problem Solving in Biology. Als zeebioloog heeft Kaplan viskwekerijen opgezet in Afrika en een zeelaboratorium gevestigd op Jamaica.
‘Kaplan doet de dingen in werkelijkheid die veel andere mensen altijd laten staan op hun lijstje met voornemens. Hij is ’n beetje Indiana Jones, ’n beetje Richard Feynman en ’n beetje Woody Allen.’ - Paul Billeter, hoogleraar Biologie, College of Southern Maryland




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.