Doorgaan naar inhoud

De uren

De uren - Michael Cunningham
Pocket
Tweedehands vanaf 6,00

Koop Tweedehands

Gent (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
6,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

In De uren maakt Michael Cunningham op een geniale wijze gebruik van leven en werk van Virginia Woolf om het verhaal te vertellen van een aantal mensen uit deze tijd, die allen worstelen met de tegenstrijdige eisen van liefde en nalatenschap, hoop en wanhoop.
Het verhaal van de laatste dagen van Virginia Woolf voordat zij zelfmoord pleegde, spiegelt in deze speels opgezette roman de levensverhalen van Samuel, een beroemd dichter wiens leven wordt overschaduwd door zijn talentvolle maar gedeprimeerde moeder, en zijn hartsvriendin Clarissa, die een evenwichtig en gelukkig leven probeert te leiden ondanks haar veeleisende familieen vriendschapsbanden.
De uren, dat zich afspeelt in Engeland en in Amerika en de hele twintigste eeuw omspant, is een gepassioneerde, diepzinnige en aangrijpende roman over vrouwen en de beperkingen van het huwelijk, kunstzinnig verlangen en het zoeken naar betekenis in het leven.


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.