Doorgaan naar inhoud

De verworvenheden [e-Book]

of hoe je iemand wordt die ernaar verlangt op het eiland Hompelvoet te zijn

Nog geen beoordelingen
De verworvenheden - Jan van Tienen
e-Book
Vanaf 12,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Centraal Magazijn
e-Book
12,99
Download direct dit e-book

Omschrijving

De verworvenheden, of hoe je iemand wordt die ernaar verlangt op het eiland Hompelvoet te zijn doet wat het belooft: het helpt je iemand te worden die ernaar verlangt op het eiland Hompelvoet te zijn.

Jan van Tienen zocht lang naar zijn stem, zijn verhaal, zijn zelfvertrouwen, zijn doel in het leven. Nu neemt hij de lezer mee langs zijn blunders, emotionele hoogtepunten en diepe vernederingen, langs zijn omwegen en fascinaties, snackbars en afterparty's, onderweg naar Hompelvoet: het eiland in het Grevelingenmeer, tussen Zuid-Holland en Zeeland, dat behalve een eiland misschien ook wel een metafoor is.

Jan van Tienen (1985) groeide op in het Zeeuwse Tholen maar woont inmiddels alweer zo lang in Amsterdam dat hij het contact met de bron wel zo'n beetje kwijt is. Eerder schreef hij Er is niets wat hier nog blijft (2015). Hij was hoofdredacteur van Vice, is redacteur bij De Speld, publiceerde op De Internet Gids, De Correspondent, Vrij Nederland en de VPRO Gids, al is het contact met die laatste twee media helaas wel flink verwaterd.



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.