Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
De vijfde brief - Nicola Moriarty

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    De Fontein Romans & Spanning
  • ISBN:
    9789026143304
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Aantal Pagina's:
    240
  • Rubriek:
  • Druk:
    1
  • Publicatiedatum:
    sep 2017

De vijfde brief [e-Book]

Nicola Moriarty

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 9,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Nicola Moriarty schreef de feelgoodroman ‘De vijfde brief’(The Fifth Letter) Moriarty komt uit een schrijversfamilie; ook haar zussen Liane Moriarty en Jaclyn Moriarty staan regelmatig in de bestsellerlijsten.

Al op de middelbare school waren Joni, Deb, Eden en Trina de beste vriendinnen. Ze deelden altijd alles – roddels, verliefdheden, geheimen. Maar sindsdien zijn hun levens elk een eigen richting op gegaan, en zelfs hun jaarlijkse weekje weg met z’n vieren voelt steeds meer als een verplichting. Dit jaar heeft Joni een plan: eindelijk weer eens écht naar elkaar luisteren. Elk van hen schrijft een brief, met daarin een geheim dat ze nog nooit met elkaar gedeeld hebben. De uitkomst maakt pijnlijk duidelijk dat ze elkaar lang niet zo goed kenden als ze dachten. Dan ontdekt Joni een vijfde brief, een brief waarin een van hen vertelt hoezeer ze een van haar vriendinnen háát om iets wat jaren geleden is gebeurd, en hoe vaak ze op het punt heeft gestaan haar iets aan te doen.
Wie van hen heeft dit geschreven? En wie kan Joni nog vertrouwen?

voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty

‘Wie is de schrijver van de vijfde brief? Deze roman laat treffend zien hoe onbetrouwbaar zulke lange vriendschappen soms kunnen zijn.’ Publishers Weekly

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 9,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht