Doorgaan naar inhoud

De zeven eigenschappen voor managers

jezelf managen, anderen leiden, talent stimuleren

Nog geen beoordelingen
De zeven eigenschappen voor managers - Stephen R. Covey
Luisterboek (MP3)
Nieuw vanaf 24,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als Luisterboek

Centraal Magazijn
Luisterboek
24,99

Omschrijving

Bent u in staat het potentieel van een team naar boven te halen en nieuwe successen te boeken? De zeven eigenschappen voor managers is een unieke benadering van leiderschap die leidt tot grootse, langdurende en vérdragende resultaten.

De zeven eigenschappen voor managers leert u hoe u effectief en plezierig om kunt gaan met de verantwoordelijkheden en taken die bij een leider horen, zoals conflicthantering, prioriteiten stellen, verantwoordelijkheid nemen, vertrouwen winnen, samenwerking, en persoonlijke ontwikkeling en teamontwikkeling bevorderen. Volgens Covey houdt een succesvol leider te allen tijde rekening met rechtvaardigheid, integriteit, waardigheid, dienstbaarheid en kwaliteit.

In de vorm van een luisterboek worden Coveys ideeën nog gemakkelijker toegankelijk; handig om af en toe eens uit de kast te halen, ter herinnering of ondersteuning. Dit luisterboek frist de klassieke zeven eigenschappen van Stephen Covey weer helemaal op waardoor u de kwaliteit van uw persoonlijke leven, uw producten, diensten en organisatie kunt verbeteren. Met zijn inspirerende inzichten en herkenbare anekdotes weet Stephen Covey iedereen te doordringen van het belang van de zeven eigenschappen.

Inhoud
1. Inleiding
2. Eigenschap 1: Wees proactief
3. Eigenschap 2: Begin met het einde voor ogen
4. Eigenschap 3: Belangrijke zaken eerst
5. Eigenschap 4: Denk win-win
6. Eigenschap 5: Eerst begrijpen, dan begrepen worden
7. Eigenschap 6: Synergie
8. Eigenschap 7: Houd de zaag scherp
9. Vraag en antwoord




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.