Denkdobbelen
Koop Tweedehands
Houd me op de hoogte!
Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.
Koop NieuwWeb only
Omschrijving
Het spel Denkdobbelen kun je gebruiken om verhalen en gedichten te verzinnen, lekker te fantaseren, toneelstukjes te bedenken, gekke vragen te maken om samen over na te denken, tekenideeën te krijgen en nog veel meer.
Op het bordspel staan vier gedachtenwolken waar je woorden op kunt schrijven met whiteboard stift. Deze kun je ook weer makkelijk uitvegen. De woorden in de wolkjes vormen samen een zin of een vraag. Je stelt deze zinnen of vragen samen door te dobbelen met de dobbelstenen. Het is ontzettend grappig om te doen en ook nog leerzaam.
Door te Denkdobbelen oefenen kinderen op verschillende manieren met taal, worden ze beter in creatief schrijven en heb je verrassend veel gespreksstof om met ze van gedachten te wisselen of te filosoferen.
Ook te gebruiken als Sinterklaas uitpakspel! Informatie vind je op de gelijknamige site.
- Vanaf vier jaar
- Voor thuis, in de klas of op de bso
Specificaties
- Auteur:
- Illustrator:Matty de Vries
-
Uitgever:
- ISBN:9789081971751
- Afmetingen:26,4 x 26,4 x 3,0 cm
- Gewicht:784 gram
- Druk:1
- Publicatiedatum:April 2016
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.