Doorgaan naar inhoud

Dex

Over school en andere ellende

Paperback
Tweedehands vanaf 10,00. Nieuw vanaf 17,99

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
10,00
Mechelen (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
10,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
17,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Mijke Pelgrim Dex : over school en andere ellende

Als je naar de middelbare school gaat, is het tijd om nieuwe vrienden te maken. Maar daar heeft Dex helemaal geen zin in. Gelukkig zit Brian, Dex’ beste vriend van de basisschool, ook bij hem in de klas. Ze zitten alle lessen naast elkaar en in de pauzes delen ze tosti’s en energydrink. Als je al een beste vriend hebt, is dat mooi genoeg, toch? Dex vindt van wel. Alles gaat helemaal prima, totdat een paar jongens uit de klas zich in de pauzes met Dex en Brian beginnen te bemoeien.

Dex gaat over vriendschap. Over wat er gebeurt als je naar de middelbare school gaat en oude en nieuwe vrienden mengen. Dex wil dat alles blijft zoals het is. Maar in de loop van de tijd moet hij die houding bijstellen. Hij leert zich open te stellen voor nieuwe dingen en ervaart wat er gebeurt als je de handen ineenslaat en je best doet.

'De personages zijn van vlees en bloed, met licht uitvergrote karaktertrekken en gedragingen die het verhaal vaart en humor geven. (...) Dex is een welkome aanvulling op de boeken over het schoolleven, zoals Mees Kees, en over de brugklas in het bijzonder. In de categorie "veelbelovend debuut".' Jaap Friso, www.jaapleest.nl

Dex is genomineerd voor de Hotze de Roosprijs 2018!




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.