Doorgaan naar inhoud

Duivelsvlucht

Duivelsvlucht - Leigh Bardugo
Hardback
Nieuw vanaf 23,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
23,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Eén van de boeken uit de serie Alex Stern

Omschrijving

De perfecte mix van fantasy en dark academia

Ontdek hoe het verdergaat met Alex in dit razend spannende vervolg op Het Negende Huis

Alex Stern is terug met een nieuw moordmysterie vol duistere magie binnen de Ivy League-elite op de prestigieuze Yale -University. Alles draait om macht, privilege en moord. Dit is de duistere en decadente wereld van het geheime genootschap, het Negende Huis.

Galaxy ‘Alex’ Stern is vastbesloten om Darlington uit de Hel te bevrijden – zelfs als dit haar haar toekomst op Lethe en Yale zal kosten. Maar Alex speelt met krachten die ver buiten haar vermogens liggen en wanneer de docenten een voor een dood worden gevonden, weet ze zeker dat dit geen ongelukken zijn. Er raast iets moordlustigs door het stadje New Haven. Als Alex wil overleven, zal ze korte metten moeten maken met de monsters uit haar verleden en de duisternis die zich binnen de muren van de universiteit heeft genesteld.

In de pers

'Een volwassen tegenhanger van de Pottersaga.' De Volkskrant
 

‘Slim, eng, origineel en extreem verslavend. Lezers zullen niet kunnen wachten op het vervolg!’ The Washington Post

Het Negende Huis is van een andere kaliber dan Bardugo’s Grisha-serie en mijns inziens een aanrader voor fans van Stephen King en Thomas Olde Heuvelt.’ Young-adults.nl

‘Bardugo heeft de gave je in sneltreinvaart door dikke boeken te doen vliegen.’ The New York Times


Specificaties

  • Auteur:
  • Serie:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022592793
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Afmetingen:
    15,3 x 22,3 x 5,0 cm
  • Gewicht:
    848 gram
  • Aantal Pagina's:
    528
  • Druk:
    1e
  • Publicatiedatum:
    April 2023
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.