Doorgaan naar inhoud

De uitzondering

De uitzondering - C. Jungersen
Gekartonneerd

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

De vriendinnen Iben en Malene werken in het Deens Centrum voor Informatie over Volkerenmoord waar ze informatie over volkerenmoord verzamelen en doorgeven aan onderzoekers, politici, hulporganisaties en andere belangstellenden. Zo dragen ze bij aan het analyseren en bestrijden van het grote kwaad.
Als een van de collega's via een mail met de dood wordt bedreigd, gaat de verdenking eerst naar iemand in het circuit van oorlogmisdadigers die onderwerp van onderzoek zijn. Tot blijkt dat de afzender in eigen kring gezocht moet worden en dat ieder mens een schaduwzijde heeft.

Tekstfragment
Malene holt de kamer in en uit, nu gaat ze voor de spiegel staan en zegt: 'Waarom zijn de kleren die ik thuis aanheb voordat we naar het feest gaan altijd interessanter dan wat ik aanheb als we er zijn?'
Ze kijkt naar zichzelf met een zwarte, gedeeltelijk doorzichtige jurk aan die beter bij een nieuwjaarsfeest past dan bij een vrijdagavond bij een vriendin die zelf altijd truien draagt en net is afgestudeerd als bioloog.Iben antwoordt: 'Omdat we naar saaie feesten gaan.'Malene is al op weg terug naar haar slaapkamer om iets ingetogeners te vinden. Iben roept haar achterna: 'En vanavond kun je ervan op aan dat het stil wordt... bij Sophie!'


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.