Wereld in vlammen [e-Book]
Koop Tweedehands
Verkrijgbaar als e-Book
Boek 2 uit de serie De nieuwe tijd
Omschrijving
In het laatste deel van De Donkere Tijd werden de legerscharen van Govan vernietigend verslagen, de aanhangers van Tzulan gaven zich gewonnen. Op het nippertje werd de terugkeer van de Donkere Tijd voorkomen. Maar, nog voor de vrede goed en wel een feit is, nog voor in Ulldart aan de wederopbouw van stad en dorp is begonnen, doemt aan de horizon nieuw onheil op.
Zo keert de voormalige vorstin van Tersion terug uit ballingschap en doet een greep naar de macht. Duikt er aan de westkust van het continent een vloot van oorlogsschepen op die de strijd aan lijkt te willen binden met het Kensustriaanse leger. En ontsnapt Norina, de heerseres van Tarpol, ternauwernood aan een aanslag op haar leven. Lodrik beseft dan pas hoeveel Norina voor hem betekent. Maar dit inzicht komt te laat. Norina wordt opnieuw in een val gelokt.
Markus Heitz is onbetwist de populairste Europese fantasy-auteur van deze tijd. Van zijn boeken – onder meer De Dwergen – werden in Europa meer dan 1,5 miljoen exemplaren verkocht.
Specificaties
- Auteur:
- Illustrator:Ciruelo via Agentur
- Vertaald door:Jan Smit
- Serie:
-
Uitgever:
- ISBN:9789024568116
- Bindwijze:EPUB met digitaal watermerk
- Aantal Pagina's:296
- Druk:1
- Publicatiedatum:Maart 2015
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.