Doorgaan naar inhoud

Het dessert

Meer dan 100 recepten voor desserts, van eenvoudig tot verfijnd

Hardback
Nieuw vanaf 39,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
39,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Na het succes van Het gebak bundelen topchef Roger van Damme en hobbychef Claudia Allemeersch opnieuw hun krachten. In Het dessert, het tweede boek in deze smakelijke reeks, laten ze je stap voor stap zien hoe je de allerlekkerste nagerechten op tafel tovert.

Van luchtige tiramisu en verfijnde charlottetaart tot onweerstaanbare chocolademousse en fluweelzachte bavarois – elk recept is tot in de puntjes uitgewerkt en vergezeld van duidelijke foto's die je doen watertanden. Ontdek de perfecte basisversie van elk dessert, telkens aangevuld met verrassende variaties en creatieve twists.

Of je nu een beginnende zoetekauw bent of een doorgewinterde thuisbakker, met Het dessert zet je moeiteloos een meesterwerk op tafel dat iedereen zal verrassen. Laat je verleiden door pure verwennerij!


Specificaties


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.