Doorgaan naar inhoud

Het filosofieboek

Van de Veda's tot de nieuwe atheisten, 250 mijlpalen uit de geschiedenis van de wijsbegeerte

Het filosofieboek - Gregory Bassham
Gekartonneerd met stofomslag

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Dit boek biedt een chronologische reis langs 250 intrigerende mijlpalen uit de geschiedenis van de filosofie, vanaf circa 1500 v.Chr.
Het Filosofieboek begint met de Veda's, de geboorte van de westerse filosofie en de Tao. De auteur gaat tijdens deze tijdreis in op uiteenlopende onderwerpen als Ockhams scheermes en Survival of the Fittest, maar ook mensenrechten en de opkomst van de informele logica komen aan de orde. Met aanstekelijk enthousiasme laat de auteur u kennismaken met de fascinerende theorieën van grote denkers als Plato, Aristoteles, Immanuel Kant en David Hume - hun werk is geworteld in het verleden en strekt zich uit tot in de verre toekomst.
De hoofdstukken zijn chronologisch geordend, en voorzien van een korte samenvatting en een schitterende illustratie. Aan het slot staan bronnen voor nadere studie. Het Filosofieboek presenteert een scala aan fascinerende inzichten en geeft heel wat stof tot nadenken.



Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.