Doorgaan naar inhoud

Het gouden uur

Het gouden uur - Whitney Scharer
Paperback
Tweedehands vanaf 6,00

Koop Tweedehands

Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
2 st.
6,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Voordeelboek

Centraal Magazijn
Oorspronkelijk 22,99 7,90

De 'oorspronkelijke prijs' verwijst naar de prijs die voorheen door de uitgever was vastgesteld als vaste verkoopprijs. Wij bieden dit exemplaar nu aan tegen een gereduceerd tarief; de oorspronkelijke prijs dient enkel ter referentie.

Levertijd: 5-8 werkdagen

Omschrijving

'Sfeervol en aangrijpend. Broeierige scènes in de donkere kamer.' Harpers Bazaar

'Een prachtig portret van een vrouw die meer wilde zijn dan een muze.' Glamour

' Lee zelf betaalt een hoge prijs, maar voor de lezer is haar levensverhaal onweerstaanbaar. Sensueel en aangrijpend.' Kirkus Reviews

Het succesvolle Amerikaanse model Lee Miller arriveert in 1929 in Parijs om haar droom na te jagen: een leven als kunstenares. Ze ontdekt dat ze liever achter de camera staat dan ervoor en haalt de beroemde fotograaf Man Ray over haar te leren fotograferen. Man Ray is een charismatische figuur, en al snel raken hun levens zowel op professioneel als op persoonlijk vlak met elkaar verweven. In dit fascinerende en filmische debuut, dat zich beurtelings afspeelt in het Parijs van de jaren 30 en het door oorlog verscheurde Europa tijdens de Tweede Wereldoorlog, treedt Lee Miller uit de schaduw van deze beroemde man om zelf een glansrol op te eisen, ondanks alle offers die ze daarvoor moet brengen.




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.