Doorgaan naar inhoud

Het ideale plaatje

Over kinderen, ouders en hulpverleners

Het ideale plaatje - Jan Dirk van der Ploeg
Paperback
Tweedehands vanaf 11,50. Nieuw vanaf 18,90

Koop Tweedehands

Mechelen (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
11,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Centraal Magazijn
18,90
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Ideale kinderen komen aanzienlijk minder in beeld dan probleemkinderen. Het afwijkende kind krijgt in de praktijk en in de wetenschap opvallend veel aandacht. Wat is er eigenlijk bekend van ideale kinderen?

Jan Dirk van der Ploeg laat zien hoe ouders over ideale kinderen denken en wat onderzoek hierover heeft opgeleverd.

De vraag naar de kenmerken van de ideale ouders komt ook aan de orde. Het traditionele beeld van het ouderschap is aan het verschuiven. De vader raakt steeds meer betrokken bij de opvoeding. En als we het over ideaal hebben: hoe ziet de ideale opvoeding er dan uit?

Als kinderen onverhoopt probleemgedrag laten zien, komt in veel gevallen een hulpverlener in beeld. Bestaat er een ideale hulpverlener? Wat zijn de persoonlijkheidskenmerken die een hulpverlener idealiter moet bezitten?

Uiteindelijk blijkt in dit boek dat een positieve relatie tussen de hulpvrager en de hulpverlener de brug is naar succes.




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.