Doorgaan naar inhoud

Het Wil

Nog geen beoordelingen
Het Wil - Frans Sandbergen
Hardback
Tweedehands vanaf 11,50

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
11,50
Centraal Magazijn
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
11,50
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

"Dit is een ont-boekje. Het spoort aan tot buiten je boekje gaan. Hoewel het redelijk geheim is, is het je toch gelukt om het in handen te krijgen. Pas goed op, want het wil bemoedigen."

Zo begint het voorwoord van Het Wil, het ogenschijnlijk kleine boekje van de hand van Frans Sandbergen. Klein is het formaat, groot is de oproep om je eigen oorspronkelijkheid in te zetten in de wereld. Er wordt op gewacht.

Het boekje breekt een lans voor het lachend serieus nemen van wat zich dan weer onderhuids, dan weer bovenhuids aandient aan al dan niet direct verstaanbare impulsen in je leven en werk. Zeker waar plezier in het spel is. Daar is levenswerk te vinden.

In verademend korte hoofdstukken roept de auteur op tot het opbrengen van geduld en belangstelling voor wat je in wezen aan het zeggen bent. Leer te weten wat je te brengen hebt en laat je kennen: zo krijg je werking en werk.

Het Wil wekt zelfs sympathie voor het aanvankelijk onverstaanbare pleidooi van gezeur. Of het nu om je eigen gezeur gaat of dat van anderen: weersta de neiging tot afhaken. Ga luisteren. Je weet niet wat je hoort¿

Het Wil is verrijkt met boekdelen sprekende illustraties van Oskar Maarleveld.

"Dit boekje wil doorgaan te bemoedigen. Want moed is wat het blijft vragen. Om er mee te voorschijn te komen, met wat jij weet. Voorbij onwetendheid en expertise, voorbij routine."


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.