Doorgaan naar inhoud

Hidden empire

Hidden empire - Kevin J. Anderson
Paperback
Tweedehands vanaf 6,00

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
6,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Book one in the science fiction series, has sold 10,000 copies in TPB. For fans of Iain M Banks and Alastair Reynolds. "Space opera at its most entertaining" }Starlog{


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.