Hoe overleef ik mezelf ?
Winnaar Prijs van de Nederlandse Ki... 2007
O.a. Winnaar Prijs van de Nederlandse Kinderjury - 10 tot 12 jaar 2007
Paperback
Tweedehands vanaf 6,00
Koop Tweedehands
Leuven (België)
Conditie:
Goed
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
6,00
Levertijd: 1-2 werkdagen
Koop Nieuw
Niet nieuw beschikbaar.
Ook verkrijgbaar als
Omschrijving
Waarom is liefde toch zo ingewikkeld? Dat is wat Rosa en haar vrienden zich afvragen. Wat voelt zij voor Jim? En Jim voor haar? Waarom is Neuz zo lang ziek? En wat spookt Rosa's moeder uit op het internet? Waarom maak je dingen kapot, als je ze heel wil houden? Waarom komen er woorden uit je mond, die je niet wil zeggen? En waarom blijven de woorden die je vaak wél wil zeggen, vaak steken in je keel? Een heleboel vragen en gelukkig ook veel antwoorden.
Dit boek gaat over liefde en angst, over vertrouwen en onzekerheid, over vriendschap en verwachtingen. Voor iedereen die van iemand houdt. Met veel e-mails, msn en onmisbare survivaltips.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789045106458
- Bindwijze:Paperback
- Aantal Pagina's:160
- Druk:20e
- Publicatiedatum:Juni 2008
- Illustraties:Annet Schaap
- Impressie:160, CopiesShort
-
Literatuurprijzen:Winnaar Prijs van de Nederlandse Kinderjury - 10 tot 12 jaar 2007Winnaar Prijs van de Jonge Jury 2004Winnaar Prijs van de Nederlandse Kinderjury - 10 tot 12 jaar 2003Winnaar Hotze de Roosprijs 2003
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.