Jurken 2
15 modellen om zelf te maken
Koop Tweedehands
Koop Voordeelboek
De 'oorspronkelijke prijs' verwijst naar de prijs die voorheen door de uitgever was vastgesteld als vaste verkoopprijs. Wij bieden dit exemplaar nu aan tegen een gereduceerd tarief; de oorspronkelijke prijs dient enkel ter referentie.
Ook verkrijgbaar als
Omschrijving
La Maison Victor is al lang geen onbekende meer. Het is het populairste Belgische naaiplatform. Ook ver buiten onze grenzen hebben enthousiaste fans haar eigentijdse ontwerpen ontdekt.
Jurken 2 is de logische opvolger van het succesvolle eerste Jurken boek van La Maison Victor. Want jurken blijven toch de favorieten van de lezers van het magazine.
La Maison Victor selecteerde voor dit boek opnieuw 15 topjurken uit haar collectie, van eenvoudige tot iets specialere modellen.
Dankzij de vele foto's, de duidelijke werkbeschrijvingen en de patronen op ware grootte, voor maten 30 of 34 tot 48 of 56, is elke jurk een haalbare kaart, ook voor beginners.
Een boek om jezelf of iemand anders cadeau te doen!
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789401475389
- Bindwijze:Paperback
- Afmetingen:21,2 x 26,0 x 2,8 cm
- Gewicht:1188 gram
- Aantal Pagina's:238
- Druk:1e
- Publicatiedatum:Maart 2021
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.