Doorgaan naar inhoud

Kompas

Kompas - Mathias ÉNard
Hardcover
Tweedehands vanaf 9,50

Koop Tweedehands

Leuven (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
9,50
Mechelen (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
9,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Voordeelboek

Centraal Magazijn
Oorspronkelijk 26,99 9,90

De 'oorspronkelijke prijs' verwijst naar de prijs die voorheen door de uitgever was vastgesteld als vaste verkoopprijs. Wij bieden dit exemplaar nu aan tegen een gereduceerd tarief; de oorspronkelijke prijs dient enkel ter referentie.

Levertijd: 5-8 werkdagen

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

Grandioze roman waarin het kompas naar het Oosten wijst

Gekluisterd aan zijn bed, met een nog niet gediagnosticeerde ziekte onder de leden, denkt de Oostenrijkse musicoloog Franz Ritter terug aan zijn grote, onbereikbare liefde Sarah en hun gezamenlijke avonturen in het Midden-Oosten. In één koortsachtige, slapeloze nacht mijmert Franz over oosterse en westerse beschavingen, vooral de aantrekkingskracht en invloed van het Oosten op het Westen.
In lange en toch lichtvoetige zinnen trekt een karavaan voorbij van musici, onderzoekers, reizigers en auteurs uit zowel het Oosten als Westen. Kompas leest in het tempo van het echte leven: iedere bladzijde van deze labyrintische roman beschrijft anderhalve minuut. Net als Sheherazade uit Duizend-en-eennacht probeert Franz Ritter met zijn herinneringen de dood op afstand te houden.


Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789029506564
  • Bindwijze:
    Hardcover
  • Afmetingen:
    16,3 x 23,7 x 4,4 cm
  • Gewicht:
    830 gram
  • Aantal Pagina's:
    447
  • Druk:
    1
  • Jaar:
    2016
  • Publicatiedatum:
    Oktober 2016
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.