Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Laatste adem - Robert Bryndza

Specificaties

Laatste adem

Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…

Robert Bryndza

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 6,00.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Boek 4 uit de serie Erika Foster.

Omschrijving

Deel 4 in de Erika Foster-serie

‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.

Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.


Over de boeken van Robert Bryndza

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

‘Intrigerend… de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen
Redelijk
?
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1
€ 6,00

Schuine rug.

Mechelen
Redelijk
?
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1
€ 6,00

Schuine rug

Levertijd: 1-2 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht