Doorgaan naar inhoud

Le labo des Heritiers

Meerdere talen

Nog geen beoordelingen
Le labo des Heritiers - Chris Meplon
Hardback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Het boek bij de gelijknamige expo in het Grand-Hornu Images museum (september '14 - januari '15) over het leven en het werk van vier families van toegepaste kunstenaars: Scarpa, Van Severen, Vermeersch en Bakker-Van Leersum.
- Met teksten van o.a. designkenner Chris Meplon en architect Paul Robbrecht.

Carlo Scarpa, Maarten Van Severen, Rik Vermeersch en Gijs Bakker en Emmy Van Leersum zijn grote namen uit de architectuur- en designwereld, wiens kinderen in hun voetsporen zijn getreden;
De centrale vraag: hoe gaan deze jonge designers en kunstenaars om met hun erfenis? Zetten ze het werk van hun ouders verder of zetten ze zich ertegen af? Welke verwantschap is er?
Curatoren Marie Pok (Grand Hornu) en Veerle Wenes (Galerie Valerie Traan) kozen de objecten voor de expo in zeer nauwe samenwerking met de jonge generaties van de betreffende families. Hedendaags werk wordt getoond tegen de achtergrond van de geschiedenis van de familie, als een laboratorium waarin de nieuwe creatieve generatie aan de slag gaat.
Drietalig NL-FR-ENG


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.