Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Lied van een dode - William Shaw

Specificaties

  • Auteur:
  • Serie:
  • Uitgever:
    Luitingh Sijthoff
  • ISBN:
    9789024561766
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    15,1 x 23,1 x 3,5 cm
  • Gewicht:
    649 gram
  • Aantal Pagina's:
    368
  • Jaar:
    2014

Lied van een dode

William Shaw

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 7,00.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Boek 1 uit de serie Cathal Breen Thriller.

Omschrijving

London, oktober 1968. In een steegje achter de Abbey Road Studios is een jonge vrouw gevonden, naakt en gewurgd, haar identiteit een mysterie. De omstreden rechercheur Cathal Breen leidt het onderzoek en wordt bijgestaan door zijn nieuwe collega, agente Helen Tozer: een onhandige kletskous, plattelandsmeisje en de eerste vrouw op de afdeling moordzaken.
Het is Tozers gewiekstheid die aanwijzingen oplevert over de toedracht van de moord. Ze volgen een spoor van bloedvergieten, diep de provincie in, waar Breen en Tozer steeds dichter bij een moordenaar komen die alles te verliezen blijkt te hebben.

'Een eersteklas thriller, die zich afspeelt aan de dampende zelfkant van de swingende jaren zestig... Het iconische jaar '68 zal nooit meer hetzelfde lijken.' - C. J. Sansom, schrijver van Winter in Madrid

Lied van een dode is een thriller die je in één adem uitleest, voor de liefhebbers van Jo Nesbø en Arnaldur Indridason.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Amsterdam
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 7,00

Vestigingen in België

Mechelen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 7,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Voordeelboek

Vestiging
Voorraad
Prijs
Amsterdam
9
€ 12,50 € 6,95
Gent
Voldoende
€ 12,50 € 6,95
Mechelen
3
€ 12,50 € 6,95
Leiden
6
€ 12,50 € 6,95
Leuven
Voldoende
€ 12,50 € 6,95
Rotterdam
5
€ 12,50 € 6,95
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht