Bronzen Uil 2024
Maria Kager heeft de Bronzen Uil 2024 gewonnen met haar debuutroman “De buitengewoon geslaagde opvoeding van Frida Wolf”.
Volgens de jury heeft Kager de prijs voor het beste literaire debuut gewonnen: "Omdat het een verknipt vormexperiment is met de allure van een gezelschapspel zonder regels, maar dat dit – wonder boven wonder – geen belemmering vormt: het heerlijk geflipte verhaal blijft doorstomen als een trein met vleugels."
De genomineerden voor de prijs voor de beste debuutroman waren dit jaar behalve Maria Kager met "De buitengewoon geslaagde opvoeding van Frida Wolf" ook Manik Sarkar met "Ossenkop", Lena Kurzen met "Schuilhuisje", Rik Van Puymbroeck met "Treurwil", Tiemen Hiemstra met "W." en Suzanne Grotenhuis met "Waar zijn de wolken". Bekijk de shortlist met alle kanshebbers van dit jaar voor de Bronzen Uil in ons overzicht met nieuwe en tweedehands boeken, e-Books en luisterboeken.
Meer? Bekijk ons hele aanbod romans