Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Naar het theater - Kester Freriks

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Athenaeum
  • ISBN:
    9789025368586
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Rubriek:
  • Druk:
    Heruitgave
  • Publicatiedatum:
    apr 2011

Naar het theater [e-Book]

acteurs over hun werk

Kester Freriks

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 7,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Voor Naar het theater interviewde schrijver en theaterbezoeker Kester Freriks ruim twintig vooraanstaande Nederlandse en Vlaamse acteurs, onder wie Jan Decleir, Eric Schneider, Halina Reijn, Els Dottermans, Ariane Schluter en Gijs Scholten van Aschat.
Allemaal vertellen ze openhartig over hun inspiratiebronnen, over de manier waarop ze een rol opbouwen en uiteindelijk spelen. Over premièrekoorts en kostuums, over gespeelde toneelliefde en de toeschouwers in de zaal. Dit boek is een leidraad in de wereld van het theater. En het nodigt op aanstekelijke wijze uit tot toneelspelen. Dankzij deze interviews krijgt de toeschouwer toegang tot de wereld op en achter het podium. De fotos van Leo van Velzen vervolmaken het beeld.
Naar het theater is een boek voor beroepsacteurs en studenten van de toneelschool, maar evenzeer voor amateurtoneelspelers en al die honderdduizenden die naar theatervoorstellingen gaan.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 7,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht