Doorgaan naar inhoud

OFF Den Haag

welcome to the inner circle

OFF Den Haag - Marcel Kollen
Hardcover
Tweedehands vanaf 12,50

Koop Tweedehands

Leiden (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
12,50
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Fotograaf Marcel Kollen volgde acht Haagse bands op de voet en heeft in documentaire-beelden het dagelijkse bestaan, de optredens, het reizen en de organisatie achter deze bands vastgelegd. De meest iconische fragmenten zijn verzameld in het boek: OFF Den Haag – Welcome to the inner circle.

OFF Den Haag geeft een kijkje achter de schermen van de hedendaagse Haagse popscene, maar toont tegelijkertijd 30 jaar Haags Pop Centrum geschiedenis.

Het boek bevat spraakmakende foto’s, interviews en archiefmateriaal, en is tot stand gekomen in samenwerking met schrijvers Swie Tio, Boozy, Jasper Willems, Leonor Jonker, Judith Laanen en Lilianne Laan. Na de lancering van het boek volgt een foto-expositie in Het Nutshuis.

Deelnemende artiesten zijn: Bas van Wageningen (DI-RECT), The Deaf, Tears & Marble, Rosie, Trio Escobar (Burma Shave), Selwyn Slop (Monomyth), Kern Koppen en Pat Smith (Splendid).




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.