Doorgaan naar inhoud

Olivier Strebelle

a life in sculpture Engelstalig

Nog geen beoordelingen
Olivier Strebelle - Ph. Dasnoy
Gekartonneerd
Tweedehands vanaf 30,00

Koop Tweedehands

Gent (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
30,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

De momumentale werken van Olivier strebelle, met een voorwoord van Hubert Nyssen

Olivier Strebelle (Brussel, 1927) is een boegbeeld van de Belgische moderne en hedendaagse kunst. Zijn momumentale werken zijn niet alleen Belgische emblemen geworden (b.v. de Flight in Mind op de luchthaven van Zaventem of de Confluences in het Europees Parlement), maar prijken ook op beroemde plaatsen in het buitenland.

Binnenkort wordt daar in Peking een werk aan toegevoegd. De Belgische staat schenkt China namelijk ter gelegenheid van de Olympische Spelen een uniek kunstwerk ontworpen door Oilivier Strebelle. De Athlete’s Alley is 105m lang en 20 meter hoog en bestaat uit vijf modules, gevormd met gebogen stalen buizen, in perspectief. Ze tekenen in de ruimte een organisch en gratievol geheel. Eén frontaal focuspunt ontknoopt de figuur: vijf gedaanten die elk een Olympische ring dragen.
Ook leverbaar in het Nederlands : 9789061538349 en Frans: 9789061538356 (alleen rechtstreeks via de Amsterdam University Press




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.