Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Pariah - David Jackson

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Groothandel / BESTEL
  • ISBN:
    9780330530569
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    304
  • Rubriek:
  • Taal:
    Engelstalig
  • Jaar:
    2011

Pariah

David Jackson

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback

Omschrijving

A debut thriller, shortlisted for the CWA Debut Dagger. Taut, action-packed and atmospheric, it takes place in a very dark, gothic New York City. Cop Callum Doyle finds himself increasingly isolated as a killer threatens to kill his family. With appeal to fans of Dennis Lehane and George Pelecanos

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht