Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Perfecte prooi - Helen Fields

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Ambo|Anthos
  • ISBN:
    9789026359231
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    13,6 x 21,5 x 4,2 cm
  • Gewicht:
    575 gram
  • Aantal Pagina's:
    480
  • Rubriek:
  • Druk:
    1e

Perfecte prooi

Helen Fields

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 6,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.

Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal.

Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter…

Perfecte resten is een perfecte thriller: duister, met geweldige personages en nagelbijtend spannend tot aan de laatste pagina.

'Rustig ademhalen bij deze thriller is er niet bij, je belandt direct in een wervelstorm. De moorden zijn gruwelijk gedetailleerd, dus voor tere zieltjes is Perfecte prooi zeker niet geschikt.' - Vriendin

'Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nóg beter.' – Scotland Correspondent

Over de serie:

'Een bijzonder aangenaam team speurders.' – Trouw

'Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.' – Het Parool

'Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.' – Gazet van Antwerpen

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Gent
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 6,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht