Doorgaan naar inhoud

Photoshop CS6

Nog geen beoordelingen
Photoshop CS6 - Johan Kerver
Paperback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Photoshop CS6 is wereldwijd dé standaard voor digitale beeldbewerking. Het programma heeft zo veel mogelijkheden, dat een gedegen kennis noodzakelijk is om tot goede resultaten te komen. In dit boek leert u stapsgewijs alles wat u moet weten om indrukwekkende beeldbewerkingen uit te voeren in Photoshop CS6.

Een greep uit de inhoud:
- Camera RAW en Adobe Bridge
- Basisbewerkingen zoals verscherpen en corrigeren
- Kleurbeheer en kleurmodus
- Beeldmontage met lagen en maskers
- Klonen, retoucheren en marionet verdraaien
- Creatief met filters, penselen, vectoren en aanpassingslagen
- Videobewerking

Johan Kerver is oprichter van The Result Builders, een bedrijf gespecialiseerd in grafische computertrainingen, kleurbeheer en digital asset management. Dit bedrijf is internationaal actief voor onder andere Adobe, Nikon, Wacom, Nik, Adam en Epson. Hij schreef al vele boeken over grafische software en kleurbeheer. Dit boek is bovendien vertaald in het Deens.

Ieder boek in deze serie behandelt de basisbeginselen van een programma of programmeertaal. Deze serie onderscheidt zich door de oefeningen, het gebruik van kleur en de aansprekende voorbeelden en cases uit de dagelijkse praktijk. De boeken zijn geschreven door ervaren auteurs, dus u leert van een expert. Kijk op www.pearson.nl/debasis voor meer informatie over deze serie.


Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789043026215
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Afmetingen:
    16,8 x 24,0 x 1,7 cm
  • Gewicht:
    486 gram
  • Druk:
    1e
  • Jaar:
    2012
  • Publicatiedatum:
    Augustus 2012
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.