Poubelle
Koop Tweedehands
Koop Voordeelboek
De 'oorspronkelijke prijs' verwijst naar de prijs die voorheen door de uitgever was vastgesteld als vaste verkoopprijs. Wij bieden dit exemplaar nu aan tegen een gereduceerd tarief; de oorspronkelijke prijs dient enkel ter referentie.
Omschrijving
Poubelle is een panoramische, hermansiaanse roman die de dilemma's van deze tijd blootlegt. In zijn veelgeprezen lyrisch-scherpe stijl schildert Waterdrinker een meeslepend portret van het zwalkende en verwende Europa en de hedendaagse condition humaine.
De 35-jarige Wessel Stols verkoopt zijn reclamebusiness om zich te wijden aan zijn oude ambitie: het schrijverschap. Maar het schrijven lukt niet. Om inspiratie op te doen reist Wessel naar Rusland. Hij raakt verzeild in een zeer schimmige handel in Sovjetkunst. Een spannend bestaan, maar niet erg houdbaar. Twaalf jaar later is Wessel Europarlementarier. Op het hoogtepunt van de Maidan-opstand in Kiev reist hij af naar Oekraine, waar hij zich wentelt in de decadente, promiscue Oekraiense society. Dan komen de geesten van zijn Russische avonturen weer tot leven, terwijl hij wordt meegezogen in de oorlog in de Oekraine. Een grote roman over het hedendaagse Europa.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789038812359
- Bindwijze:Paperback
- Aantal Pagina's:543
- Druk:Heruitgave
-
Jaar:2022
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.