Doorgaan naar inhoud

Spelend opgroeien [e-Book]

Hoe samen spelen je kind helpt ontwikkelen

Spelend opgroeien - Isa van der Plank, Sharon de Hingh
e-Book

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Niet beschikbaar

Omschrijving

Waarom is spelen onmisbaar in de ontwikkeling van je kind? Welk speelmateriaal is goed en hoe zorg je voor een optimale speelomgeving? Hoe kun je als ouder het beste meespelen en hoe laat je je kind zelfstandig spelen?

In dit boek ontdek je waarom spelen zo belangrijk is én hoe je het bewust kunt inzetten als motor voor groei.
Isa van der Plank en Sharon de Hingh geven je inzicht in hoe je kind speelt, welk speelgoed past bij welke leeftijd en fase, hoe je omgaat met frustratie, ruzie en 'niet willen spelen', en welke materialen écht bijdragen aan de ontwikkeling.

Met talloze voorbeelden en inspirerende ideeën leer je hoe je kleine aanpassingen kunt doen in aanbod, omgeving en houding. Het boek is theoretisch onderbouwd, praktisch en meteen toepasbaar. En je huis hoeft niet uit te puilen van het speelgoed, integendeel!


Specificaties


Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.