Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Tiepolo Blue - James Cahill

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Hodder & Stoughton
  • ISBN:
    9781529369427
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    352
  • Taal:
    Engelstalig
  • Publicatiedatum:
    apr 2023

Tiepolo Blue

'The best novel I have read for ages' Stephen Fry

James Cahill

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback   Nieuw vanaf € 12,71.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

An exquisite debut novel. A mid-life coming-of-age story charting one man's sexual awakening and his spectacular fall from grace in 1990s London. For fans of Alan Hollinghurst and Edward St Aubyn.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Levertijd: 2-3 werkdagen
€ 12,71
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht