Doorgaan naar inhoud

Typisch Belgisch

Gedeelde gewoontes in een verdeeld land

Typisch Belgisch - Lukas Vanacker, Rik Van Puymbroeck
Paperback

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Houd me op de hoogte!

Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.

Koop NieuwWeb only

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Al is België volgens critici een verzonnen staat met twee volledig gescheiden culturen, toch delen Vlamingen en Franstaligen meer met elkaar dan ze zelf denken. Bier drinken uit het juiste glas. Koterijen aan je droomhuis bouwen
om brol op te slaan. Elke dag urenlang naar je werk pendelen met een bedrijfswagen of plooifiets.
Het zijn allemaal doodgewone dingen in België, activiteiten waarbij buitenstaanders een wenkbrauw optrekken maar Belgen zich geen vragen bij stellen.
Dit boek is een verzameling van de meest typische Belgische tradities. Lukas Vanacker, journalist bij De Tijd, beschrijft de Belgische levensstijl, gekruid met zelfspot, levenslust en je-m’en-foutisme.
Meesterverteller Rik Van Puymbroeck vertaalt de Belgitudes in sprekende en uit het leven gegrepen foto’s. Samen maakten zij dit nationale meesterwerkje


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

5 van 5

Gebaseerd op 1 beoordeling

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.