Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
Unaccustomed Earth - Jhumpa Lahiri

Specificaties

  • Auteur:
  • ISBN:
    9780747590002
  • Bindwijze:
    Linnen band met stofomslag
  • Aantal Pagina's:
    333
  • Genre:
    Literatuur anderstalig
  • Taal:
    Engelstalig
  • Jaar:
    2008

Unaccustomed Earth

Jhumpa Lahiri

Beoordeel dit boek als eerste!
Linnen band met stofomslag  Tweedehands vanaf € 10,00.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

An outstanding new collection of short stories that explore the heart of family life and the immigrant experience, from the Pulitzer Prize winning author of }Interpreter Of Maladies{ and }The Namesake{, which sold 30,000 copies in the UK. It will appeal to fans of Raymond Carver, Alice Munro, John McGregor and Anne Tyler

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Gent
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 10,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Nieuw

Vestiging
Voorraad
Prijs
Niet nieuw beschikbaar.

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht