Doorgaan naar inhoud

Voor het te laat is

Drie mannen hielden van haar. Nu is ze dood.

Voor het te laat is - Christi Daugherty
Paperback
Tweedehands vanaf 11,00

Koop Tweedehands

Leuven (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
11,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Boek 2 uit de serie Harper McClain

Omschrijving

Deel 2 in de Harper McClain-serie

‘Zoooooo goed! Een verrassende thriller met een fantastische hoofdpersoon. Smeek, leen, steel desnoods een exemplaar!’ C.J. Tudor, auteur van De krijtman

Voor de lezers van Tess Gerritsen en Karen Rose

In een welgestelde wijk van Savannah wordt een dode vrouw gevonden. De buurtbewoners zijn geschokt en voor misdaadverslaggever Harper McClain is de zaak nog verontrustender: het slachtoffer was een bekende van haar.

Naomi Scott was 24. Een rechtenstudente die als barmeisje werkte om de eindjes aan elkaar te knopen en die grootse plannen had voor de toekomst. Ze zou de wereld gaan veranderen. In plaats daarvan eindigde haar leven op straat, in het holst van de nacht, door een enkele kogel.

Er zijn geen getuigen, maar wel drie verdachten: Naomi’s vriendje, dat een crimineel verleden heeft waarvan hij zegt afstand te hebben genomen. Haar baas, die twee jaar geleden een ander jong barmeisje stalkte. En de zoon van de officier van justitie, Naomi’s ex. Alle drie de mannen beweren van Naomi te hebben gehouden. Maar Harper weet maar al te goed dat liefde de meest meedogenloze moordenaars maakt.


De pers over Voor het te laat is

‘Voormalig misdaadjournalist Daugherty slaat de spijker op zijn kop.’ Associated Press

‘Een eersteklas thriller: razendsnel, intrigerend en met een vleugje romantiek.’ Kirkus Reviews

‘Harper is zo’n aantrekkelijk personage dat we kunnen wachten op een vervolg.’ Publishers Weekly


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.