Doorgaan naar inhoud

Zij en haar kat

Zij en haar kat - Makoto Shinkai, Naruki Nagakawa
Hardback
Nieuw vanaf 15,00

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
15,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Omschrijving

Een prachtige blik op het leven van vrouwen in de Japanse maatschappij

‘Waardevolle, filosofische verhalen over de wisselwerking tussen katten en mensen.’ NRC

Een kitten is langs de kant van de weg achtergelaten in een kartonnen doos. Het enige wat hem afleidt van zijn kille omgeving is het ritmische geluid van de trein die voorbijraast: het is de hartslag van de wereld, denkt hij. Op het nippertje wordt hij ontdekt: een jonge vrouw met een paraplu in haar hand buigt zich over hem heen.

Zo begint Zij en haar kat, dat het leven beschrijft van vier verschillende katten en hun vrouwelijke baasjes. We zien de vrouwen, die worstelen met eenzaamheid, verlegenheid en relatieproblemen en daartegenover de katten, die geleid worden door hun instinct en karakter. Terwijl de vrouwen steeds sterker in hun schoenen komen te staan en het heft in eigen handen nemen in plaats van aan zichzelf te twijfelen, leveren de katten gevat commentaar op al die menselijke eigenaardigheden en zwaktes die ze niet altijd begrijpen.

In heldere, ontroerende taal geeft Zij en haar kat een inkijkje in de belevingswereld van katten en de mensen op wier leven ze zo’n enorme impact hebben.

In de pers

‘Een teder verhaal over vier katten en hun vrouwelijke baasjes.’ NRC

‘Een lieve, even menselijke als kattige roman die je doet glimlachen.’ Het Parool






Specificaties

  • Auteur:
  • Vertaald door:
    Geert van Bremen
  • Uitgever:
  • ISBN:
    9789089682888
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Afmetingen:
    13,4 x 20,8 x 2,3 cm
  • Gewicht:
    340 gram
  • Aantal Pagina's:
    224
  • Druk:
    2e
  • Publicatiedatum:
    April 2025

Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.