Doorgaan naar inhoud

Bruegel

Ziener voor alle tijden

Bruegel - Harold van de Perre
Linnen band met stofomslag
Tweedehands vanaf 29,50

Koop Tweedehands

Mechelen (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
29,50
Antwerpen (België)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
2 st.
29,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Was Pieter Bruegel de Oude een ‘late middeleeuwer’? Een humanist? Een realist? Een spotvogel of een moralist? Geen enkele schilder wordt zo tegenstrijdig onthaald als Bruegel.
Harold Van De Perre is de eerste beeldende kunstenaar die een boek schrijft over de grootmeester. Naast de bestaande kunsthistorische benaderingen brengt hij zijn aanvullende, vernieuwende visie. Zijn boek is een beeldessay: hij kijkt met de ogen van een schilder naar de picturale, coloristische en compositorische kwaliteiten van Bruegels werk.
Hoe lost Bruegel vormproblemen op? Waartoe leidt een vergelijking tussen de kunst van Bruegel en die van schilders uit andere tijden? Hoe gedragen de beelden van Bruegel zich naast fotobeelden uit de 20ste eeuw? Voorbij de louter kunsthistorische invalshoek, staat de auteur vooral stil bij de tijdloze, beeldende taal in Bruegels schilderijen.


Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Davidsfonds
  • ISBN:
    9789058264671
  • Bindwijze:
    Linnen band met stofomslag
  • Aantal Pagina's:
    241
  • Druk:
    1
  • Publicatiedatum:
    November 2007
  • Rubriek:


Recensies

Gemiddelde waardering

5 van 5

Gebaseerd op 1 beoordeling

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.