Doorgaan naar inhoud

De intrigant

De intrigant - Patricia Snel
Paperback
Nieuw vanaf 23,99

Koop Tweedehands

Niet tweedehands beschikbaar.

Koop NieuwWeb only

Centraal Magazijn
23,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Ook verkrijgbaar als

Omschrijving

Ik ijsbeerde door de kamer, af en toe naar buiten kijkend, over de Esweg en het maïsveld. De uivormige torenspits van Noaber was niet meer dan een speldenknop. Een ouderwetse houten
bierkar vol joelende jongelui in oranje voetbalshirts begaf zich naar de Klompenschuur. De trainer schreeuwde het hardst van allemaal. Hé! Kutwesterling! Ben je nu nog niet verhuisd?
Anna Verhulst verruilt de bruisende stad voor het pittoreske plattelandsdorpje Noaber. In het oude huis van haar oma hoopt ze haar verleden eindelijk achter zich te laten. De aanvankelijke dorpse gemoedelijkheid slaat echter snel om als Anna weigert haar buurman
een stukje land te verkopen. De gemeenschap wil haar koste wat het kost weg hebben. Wanneer de sfeer steeds grimmiger wordt en Anna bedreigd wordt, staat ze met haar rug tegen de muur.
Patricia Snel (1967) groeide op in Gouda en studeerde Italiaanse taal- en letterkunde.
Ze debuteerde in 2010 met het succesvolle Verblind. In 2010 verruilde Patricia Nederland voor Singapore. De intrigant is haar tweede roman.




Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.