Doorgaan naar inhoud

De onzichtbaren

roman in woord en beeld

De onzichtbaren - Karel Glastra van Loon, J. Bogaerts
Paperback
Tweedehands vanaf 8,00

Koop Tweedehands

Amsterdam (Nederland)
Conditie: Goed Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1 st.
8,00
Levertijd: 1-2 werkdagen

Koop Nieuw

Niet nieuw beschikbaar.

Omschrijving

Min Thein werkt als advocaat in het dictatoriale Birma. Hoewel hij de liefde van zijn leven op een verbijsterende wijze is misgelopen, is hij gelukkig getrouwd. Als zijn vrouw zwanger raakt, besluit hij dat hun kind een betere toekomst verdient. Tijdens de barre vlucht uit zijn land verliest hij echter alles wat hem dierbaar is. De onzichtbaren is een onvergetelijke roman over liefde en verlies, en tegelijk een portret van een vergeten land.
Deze editie is een tweeluik: het verhaal van Karel Glastra van Loon gevolgd door De onzichtbaren in beeld, de prachtige foto's van Birmese (Karen) vluchtelingen van Jan Bogaerts, die een eigen beeldverhaal vertellen. Samen vormen ze een uniek document.
Karel Glastra van Loon (1962-2005) schreef onder meer de romans De onzichtbaren, Lisa's adem en De passieurucht. Voor laatstgenoemd boek ontving hij in 1999 de Generale Bank Literatuurprijs en het werd de meest vertaalde Nederlandse roman aller tijden.
Jan Bogaerts (1948) is fotograaf en werkte jarenlang samen met Glastra van Loon. Zijn reizende fototentoonstelling 'De onzichtbaren in beeld' is, ook in het buitenland, op diverse plaatsen te zien.
'Bij wijlen glashard, dan weer bijzonder ontroerend.' - de Volkskrant
'Glastra van Loon is een vakkundig verteller, die een loodzwaar onderwerp omsmeedt tot een goed, vlot leesbaar verhaal.' - Standaard der Letteren
'De Onzichtbaren prachtig verbeeld door Jan Bogaerts (...) extreem bijzonder.' - Trouw
'Prachtige foto's.' - Het Parool


Specificaties



Recensies

Gemiddelde waardering

Nog geen beoordelingen

Plaats een beoordeling

Plaats een beoordeling

Recensies van onze lezers

Beoordeel dit boek als eerste!

Om een recensie te schrijven moet je zijn.