Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte

Alle vestigingen

Alle vestigingen
De vrouwen van Casanova - Judith Summers

Specificaties

De vrouwen van Casanova

Judith Summers

Beoordeel dit boek ook!
Paperback  Tweedehands vanaf € 8,50.

Omschrijving

De achttiende-eeuwse Venetiaanse avonturier Giacomo Casanova gebruikte zijn magnetische persoonlijkheid om meer dan tweehonderd vrouwen te versieren. Hij wist de strikte sociale regels van de achttiende eeuw te ontstijgen om in het gezelschap van koningen te verkeren en mooie vrouwen te charmeren. Voor wie hij werkelijk beminde was hij de ideale minnaar – attent, gul en vindingrijk. Tegenover anderen gedroeg hij zich wreed en egoïstisch.

Judith Summers toont de man achter de legende. Ze laat Casanova zien door de ogen van degenen die hem het best kenden – de vrouwen die hij verleidde: Angela,een preutse maagd; Marina, een non met een libido dat haar religieuze overtuiging verre oversteeg; Henriette, een aristocrate die op de vlucht was voor haar agressieve echtgenoot. En Teresa, de vrouwelijke impresario van een exclusieve nachtclub en moeder van Casanova’s dochter, Sofia,die op haar beurt met de charmes van haar vader te maken kreeg.

Summers baseerde haar unieke beeld van de legendarische rokkenjager op dagboeken, brieven en memoires uit Casanova’s tijd en geeft een stem aan de vrouwen aan wie Casanova zijn reputatie ontleende.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen
Redelijk
?
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1
€ 8,50

lichte leesvouw, koffievlek op snede

Gent
Redelijk
?
Duidelijk gelezen, sporen van gebruik
1
€ 8,50
Levertijd: 1-2 werkdagen

Verkrijgbaar als Voordeelboek

Vestiging
Beschikbaarheid
Prijs
Centraal Magazijn
Levertijd: 5-8 werkdagen
€ 27,50  € 9,90
Levertijd: 5-8 werkdagen

Beoordeling

3 van 5 sterren

Gebaseerd op 1 beoordeling.

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht