Dit is Vlaanderen
Op reis door het charmantste deel van de Lage Landen
Koop Tweedehands
Houd me op de hoogte!
Ontvang een e-mailbericht zodra dit boek weer tweedehands leverbaar is.
Koop NieuwWeb only
Omschrijving
Iedereen kent Vlaanderen van de koers, de streekbieren, de beste chocolade ter wereld en de schitterende middeleeuwse steden. De Nederlandse reisjournalist Bas van Oort daagt uit om verder te kijken dan dergelijke clichés.
Hij schetst in zijn eerlijke portretten van gewone mensen, in zijn humoristische verslaggeving van zijn belevenissen in het buurland-dat-zijn-hart-kaapte en in een hele reeks poëtische foto's een ander, minder bekend Vlaanderen. Wat dacht je van het bezoek aan het Eddy Wallymuseum in Ertvelde op de eerste dinsdag van de maand, een ontmoeting met een rasta-herderin in het Meetjesland, het verhaal van de muskusrattenvangers in het Oost-Vlaamse krekengebied of de geschiedenis van de klaroenblazers van Ieper.
In Dit is Vlaanderen toont van Oort zich als een scherpe observator van het Vlaanderen waar we zelf vaak genoeg aan voorbijgaan.
Op onnavolgbare wijze portretteert hij de mensen en dingen in zijn geliefde buurland.
Specificaties
- Auteur:
-
Uitgever:
- ISBN:9789401481663
- Bindwijze:Hardback
- Afmetingen:25,9 x 30,5 x 2,7 cm
- Gewicht:1800 gram
- Aantal Pagina's:288
- Druk:1e
- Publicatiedatum:September 2022
-
Rubriek:
Recensies
Recensies van onze lezers
Beoordeel dit boek als eerste!
Om een recensie te schrijven moet je zijn.